Co vám chata Přemyslovka nabízí

V Chatě Přemyslovce je možné ubytovat 8 osob ve 3 ložnicích se dvěma koupelnami a jednou kuchyní. Jedná se o precizně postavenou dřevěnou chatu v dokonalém klidu bez sousedů. Chata je situována v docházkové vzdálenosti hlavní sjezdovky ski areálu Přemyslov, na kterou je přímý výhled z terasy. V obývacím pokoji se nachází válenda, stůl a 6 židlí, Tv a kamna. Z obýváku vede přímý vstup na střešní terasu a do přemyslovských lesů.

V přízemí chaty se nachází čtyřlůžková místnost s manželskou postelí a dvoupatrovkou vhodnou pro děti. Místnost je vybavena krbovými kamny. Součástí přízemí je koupelna s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Dále se zde nachází úschovna lyží a kol, přes kterou vede přímý vstup k zahradnímu ohništi a do navazujícího lesa. Spodní patro je se zbytkem chaty propojeno vnitřním dřevěným schodištěm se zavíracím poklopem, kterým je možné patro plně oddělit - není uzamykatelné.

V 1. patře je obývací pokoj s jídelním stolem, televizí, krbem a historickými kamny. Dále se na patře nachází druhá koupelna a menší kuchyňka s kompletním vybavením, lednicí s mrazákem, mikrovlnkou, sporákem. V obývací místnosti je rozkládací gauč. Od jídelního stolu vede přímý vstup na střešní terasu, ze které je krásný výhled na sjezdovku a také přímý vstup do voňavého přemyslovského lesa. Součástí vybavení terasy je rovněž venkovní dřevěné posezení a opalovací lehátka.

V nejvyšším patře se nachází proti sobě dvě podkrovní ložnice. Jedna je vybavena manželskou postelí a ve druhé jsou lůžka oddělená chodbičkou.